Atsarginės dalys

Atsarginės dalys

John Deere siūlo platų orginalių dalių asortimentą. Naudodami šias dalis užtikrinsite aukščiausią kokybę, ilgą gyvavimo trukmę ir geriausias keičiamas dalis savo mašinai. Sužinokite daugiau apie John Deere atsargines dalis: 

Dalys ir priedai

  •  Akumuliatoriai
  •   Aušinimo skystis
  •   Pakavimo medžiagos
  •   Filtrai
  •   Alyvos ir tepalai žemės ūkio technikai
  •   Alyvos ir tepalai želdinių priežiūros technikai

KODĖL VERTA RINKTIS ORIGINALIAS DALIS?

Turbūt sutiksite, kad Jūsų  technika turi dirbti našiai, efektyviai, sklandžiai. O tai užtikrinti galima naudojant originalias atsargines dalis - išvengsite brangiai kainuojančių prastovų, bereikalingo streso sėjos ar derliaus nuėmimo metu. Originalių atsarginių dalių kūrimo ir gamybos procesuose dalyvauja inžinieriai, kurie dalyvauja visuose technikos "gimimo" procesuose, todėl  jų žinios užtikrina, kad detalės atitiktų aukščiausius kokybės ir naujausių technologijų standartus. Tiekiame originalias dalis visoms mūsų atstovaujamoms mašinoms ir ne tik. Originalios John Deere, KUHN, Manitou, Farma, Pezzolato bei kitos dalys gaminamos tik oficialiose gamintojų gamyklose, o jas tiekia tik oficialūs technikos atstovai.

Originalių dalių privalumai akivaizdūs:

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

SAUGUMAS

PATIKIMUMAS

GARANTIJA

Visos detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos gamyklose.

DOJUS agro sandėliuose turime 15 000 vnt skirtingų pavadinnimų atsarginių dalių, iš jų 10 000 – John Deere technika

Mažesne kaina pridengtas neoriginalių dalių patrauklumas dingsta tada, kai susimąstome apie vidurį javapjūtės sustojusį kombainą ir patiriamas prastovas

Naujoms originalioms dalims taikoma 6 mėnesių garantija

SENESNIEMS JOHN DEERE - DALYS UŽ MAŽESNĘ KAINĄ

Suprantama, kad kiekviena mašina turi savo gyvavimo ciklą. Natūralu, kad technikai senstant ir senkant jos darbo resursams, investicijos į ją mažėja. 7 metų ribą perkopusios John Deere technikos savininkams suteikiame galimybę rinktis tarp originalių John Deere atsarginių dalių ir alternatyvių dalių. Galime pasiūlyti tiek Lietuvoje, tiek Europoje gerai žinomų gamintojų BEPCO ir GRANIT alternatyvių atsarginių dalių. Galvodami apie tai sukūrėme 7+ programą.

UŽSAKYMAI

Standartinius užsakymus pateikiame per 3 darbo dienas, o skubius užsakymus (oro transportu) - per 24 val.

KONTAKTINIS NUMERIS

+370 687 21708

UAB „DOJUS agro“
Prekybos ir aptarnavimo centras
Juodonių k., Babtų sen.
LT - 54336 Kauno raj.
Tel.: +370 37 750 260
Faksas.: +370 37 750 210
info@dojusagro.lt