Teisiškumas

1. UAB „DOJUS agro“ yra kompanijos Deere & Company įgaliotas atstovas Lietuvoje. UAB „Dojus agro“ yra registruota Lietuvoje, registracijos adresas Pylimo g. 8/2-32, Vilnius.
2. John Deere žalia ir geltona spalvų schema, šokantis elnio simbolis ir John Deere, yra prekiniai kompanijos Deere & Company ženklai.
3. Leidžiama elektroniniu būdu kopijuoti ir spausdinti šio puslapio medžiaga tik asmeniniam naudojimui, su sąlyga, kad medžiaga nebus keičiama ir kad joje bus įrašas apie autorines teises ir leidimą naudoti.
4. Neturint vienareikšmio raštiško DOJUS agro ir Deere & Company leidimo, draudžiama persiusti bet kokius failus iš šio puslapio, ar iš jo modifikuotų versijų.
5. Draudžiama kurti šio internetinio puslapio kopija.
6. Išskyrus, jeigu šiame puslapyje aiškiai parašyta kitaip, joks šio interneto puslapio medžiagos perdavimas nesuteikia jokiu licencijų pagal bet kokius patentus, autorines teises ar prekinius ženklus, priklausančius Deere & Company.
7. Jus galite siusti komentarus , klausimus, pasiūlymus ir idėjas apie ši puslapi DOJUS agro. Jei jus tai darote, jus sutinkate, kad nusiusta informacija nėra konfidenciali, kad DOJUS agro neįsipareigoja laikyti šios informacijos paslaptyje ir neįsipareigoja pateikti atsakymo. DOJUS agro turės teise laisvai naudoti Jūsų bet kokiu pavidalu siusta informacija, įskaitant, bet neapsiribojant, plėtrai, gamybai ir reklamai interneto puslapyje. DOJUS agro taip pat gali dauginti, skelbti viešai ir platinti informacija su Jūsų žinia kitiems be jokiu apribojimu.
8. Šis interneto puslapis sukurtas pirmiausiai DOJUS agro ir John Deere esamu ir potencialiu klientu Lietuvoje poreikiams ir naudojimui. Ne visi čia paminėti interneto puslapiai ar nuorodos gali buti prieinami, DOJUS agro ir /arba Deere & Company gali bet kada keisti puslapio turini. Šiame interneto puslapyje gali buti netikslumu, informacija gali periodiškai keistis.
9. INFORMACIJA ŠIAME INTERNETO PUSLAPYJE NESUTEIKIA JOKIU GARANTIJU, TIESIOGINIU AR NUMANOMU, ISKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT, GARANTIJA DEL VERSLO SEKMES, TINKAMUMO KAŽKOKIAI KONKRECIAI PASKIRCIAI IR NORMINIU AKTU ATITIKIMO. DOJUS AGRO IR DEERE & COMPANY NEPRISIIMA ATSAKOMYBES UŽ KLAIDAS ARBA NETIKSLUMUS ŠIAME PUSLAPYJE.
10. Visos teises saugomos. Visu dokumentu, tekstu, paveiksliuku ir programines įrangos autorines teises priklauso Deere & Company. Jų teisine apsauga garantuoja ir savininko išimtines teises saugo įstatymai ir kiti taikytini teises aktai.

UAB "DOJUS agro"
Prekybos ir aptarnavimo centras
Juodoniu k., Babtu sen.
 LT - 54336 Kauno raj.
Tel.: +370 37 750 260
Faksas.: +370 37 750 210
info@dojusagro.lt