Įranga ir veikla

 

Serviso darbai atliekami naudojantis tokiais metodais ir įranga:

 

 • Servisas nuotoliniu būdu:

Unikalios John Deere diagnostikos programinės įrangos (Service Advisor bei Service Advisor Remote) su visa duomenų baze pagalba, galime nuotoliniu būdu atlikti tam tikrų trikdžių šalinimą. Serviso technikas nuotoliniu būdu gali prisijungti prie mašinos; nuskaityti trikdžių kodus; atlikti tam tikrų parametrų įrašymą; atnaujinti valdymo blokų programinę įrangą. Tokiu būdu trikdžiai šalinami daug paprasčiau, kas padeda sutaupyti lėšas ir prastovų laiką.

 

 • Galios matavimas:

Tiems, kas abejoja dėl savo traktoriaus galimybių siūlome pamatuoti traktoriaus galią mūsų aptarnavimo centre.

Naudojamas PT301 stendas gali pamatuoti net iki 600 kW galią! Su šiuo stendu galime pamatuoti ne tik traktoriaus bet ir John Deere kombainų variklių galias. Stendas lengvai transportuojamas, tad galios matavimus atliekame ne tik mūsų aptarnavimo centruose bet ir Jūsų kieme. Vienintelė sąlyga - Jūsų traktorius turi turėti galios tiekimo veleną.

 

 • Kondicionierių pildymas:

Siekiantiems maksimalaus komforto dirbant - 100% tikslumą garantuojantis kondicionierių pildymas. 

Pildant kondicionierius DOJUS agro aptarnavimo centre, užtikrinamas tikslus freono kiekis, atsisakant baliono svėrimo elektroninėmis dujų svarstyklėmis. Kondicionieriaus sistema visuomet užpildoma itin švariu freonu ir tiksliu jo kiekiu. Siekiant greitesnio darbų vykdymo - mašiną galima įtraukti į sistemos duomenų bazę bei vienu metu už pildyti net 5 mašinų kondicionavimo sistemas.

 

 • Technikos elementų diagnostika:

Diagnostika - Jūsų laiko ir lėšų taupymui!

Jos metu atliekame mašinos bei jos atskirų elementų vibracijos diagnostiką, guolių diagnostiką, naudojantis aparatu ADASH 4900, tepimo diagnostiką bei hidraulinių sistemų diagnostiką, naudojantis Parker įranga. 

 

 • John Deere variklių remontas:

John Deere varikliai montuojami ne tik John Deere traktoriuose, kombainuose ir kitoje John Deere ženklu žymimoje technikoje, bet ir kai kurių firmų kranuose, elektros generatoriuose, kabelių klojimo mašinose ir pan. Įsigijus techniką, kurioje sumontuotas John Deere variklis, siūlome ją užregistruoti John Deere sistemoje ir tokiu būdu naudotis visomis paslaugomis, kurių gali prireikti prižiūrint variklius tiek garantiniu, tiek pogarantiniu laikotarpiu.

Nauda Jums:

 • būsite užtikrinti dėl variklio garantinės priežiūros;
 • būsite informuoti apie patobulinimus ir, be abejo, jie bus įdiegti į Jūsų variklį;
 • nereikės ieškoti informacijos apie programinius atnaujinimus ir kas tai galėtų padaryti - tao padarysime mes;
 • kaip ir tikėsitės, gausite profesionalią John Deere serviso specialistų pagalbą.

 

 • John Deere vejų technikos remontas:

Remontuojame ir prižiūrime visų modelių ir amžiaus John Deere vejų techniką - rankines vejapjoves bei vejų traktoriukus. 

 

Reguliariai vykdomos:

 • Produkto tobulinimo programos (PIP). Tai gamintojo ir mūsų bendra veikla, skirta mašinos dalių bei mazgų tobulinimui, taip siekiant užkirsti kelią galimiems gedimams.
 • Seminarai (Machinery clinics). Tai papildoma pažintis su mašina iš arčiau, reguliavimų ir eksploatacijos ypatumų aptarimas bei "priminimas" mažiau patyrusiems operatoriams.
 • Eksperto patikra. Programa skirta posezoniniam mašinų defektavimui bei paruošimui geriausiomis sąlygomis sekančiam sezonui.

UAB „DOJUS agro“
Prekybos ir aptarnavimo centras
Juodonių k., Babtų sen.
LT - 54336 Kauno raj.
Tel.: +370 37 750 260
Faksas.: +370 37 750 210
info@dojusagro.lt